O mnie

1

O nas

Pomoc w Angielskim zrzesza native speaker’ów oraz dwujęzycznych nauczycieli angielskiego, wychowanych w krajach anglojęzycznych (w Wielkiej Brytanii, w USA). Konsultanci, jako osoby dwujęzyczne, doskonale znają problemy, z którymi borykają się Polacy uczący się angielskiego. Nasi konsultanci udzielają kompleksowej pomocy w zakresie angielskiego (korepetycje, zajęcia z zakresu angielskiego w biznesie, IT, medycynie, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku, przygotowanie do egzaminów językowych (IELTS, OET), redakcja personal statement, aplikowanie na zagraniczne studia.

2

Metodyka

Możemy Ci skutecznie pomóc, jeśli:

  • chcesz przełamać barierę językową, nauczyć się poprawnego angielskiego a brakuje Ci motywacji,
  • pilnie potrzebujesz się „podciągnąć” swój angielski pod rozmowę kwalifikacyjną,
  • oczekujesz zauważalnych rezultatów po paru pierwszych lekcjach,
  • potrzebujesz nauczyciela, która będzie wymagający, ale motywujący i tym samym pozbawi Cię barier,
  • chcesz nauczyć się mówić jak Brytyjczyk, redukując swój polski akcent,
  • pragniesz wyjechać za granicę (na studia, do pracy) i potrzebujesz pomocy w aplikowaniu na uczelnię lub do pracy i chcesz się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Edukacja dla wszystkich jest edukacją dla nikogo. Lekcje z naszymi konsultantami są w 100% indywidualne i dostosowane do Twoich potrzeb, zainteresowań i postępów.

Przed rozpoczęciem lekcji konsultant ustala z Tobą cel nauki, który będziecie wspólnie realizować. Po każdej lekcji dostaniesz informację zwrotną.

Zapraszamy do kontaktu!

kontakt@pomocwangielskim.pl