O mnie

1

Dlaczego ja

Wychowywałam się w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz USA. Jako osoba dwujęzyczna doskonale znam problemy, z którymi borykają się Polacy uczący się angielskiego. Udzielam kompleksowej pomocy w zakresie angielskiego (korepetycje, zajęcia z zakresu angielskiego w biznesie, IT, medycynie, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku, przygotowanie do egzaminów językowych (IELTS, OET), redakcja personal statement. Kocham swój zawód, gdyż mam przyjemność uczyć niezwykłych uczniów.

2

Doświadczenie

Studiowałam i pracowałam w UK i USA. Od tej pory pomagam innym kandydatom dostać się na prestiżowe studia a także pomóc im wejść na brytyjski rynek pracy.

Prowadziłam kursy językowe w szkołach językowych, tłumaczyłam z angielskiego i na angielski w sądownictwie, szpitalach, przychodniach; uczyłam prywatnie dziesiątki osób z całego świata. Moi uczniowie to między innymi lekarze, informatycy, uczniowie liceów.

3

Metodyka

Mogę Ci skutecznie pomóc jeśli:

  • chcesz przełamać barierę językową, nauczyć się poprawnego angielskiego a brakuje Ci motywacji,
  • pilnie potrzebujesz się „podciągnąć” swój angielski pod rozmowę kwalifikacyjną,
  • oczekujesz zauważalnych rezultatów po paru pierwszych lekcjach,
  • potrzebujesz nauczyciela, która będzie wymagający, ale motywujący i tym samym pozbawi Cię barier,
  • chcesz nauczyć się mówić jak Brytyjczyk, redukując swój polski akcent,
  • pragniesz wyjechać za granicę (na studia, do pracy) i potrzebujesz pomocy w aplikowaniu na uczelnię lub do pracy i chcesz się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Edukacja dla wszystkich jest edukacją dla nikogo. Moje lekcje są w 100% indywidualne i dostosowane do Twoich potrzeb, zainteresowań i postępów.

Przed rozpoczęciem lekcji ustalam z Tobą cel nauki, który będziemy wspólnie realizować. Po każdej lekcji dostajesz ode mnie informację zwrotną, pracę domową i regularnie śledzimy Twoje postępy.

Zachęcam do kontaktu!