Pisanie CV po angielsku

Pisanie CV na zamówienie

Pisanie CV to nasza pasja – 90% kandydatów uzyskuje zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną! Wiemy czego oczekują pracodawcy, dlatego pisanie CV to dla nas przyjemność, a nie wyzwanie.

Chcesz zmienić pracę? Wracasz na rynek pracy po przerwie? Przeprowadzasz się za granicę? A może właśnie się przekwalifikowałeś?

Czy wiesz, że na jedną ofertę pracodawca dostaje nawet do 500 aplikacji? Na rozmowę trafia zaledwie 10 kandydatów. Co powinieneś zrobić, żeby się wyróżnić?

Statystycznie pracodawca spędza przeciętnie 6 sekund na lekturę CV.

Dlatego też znalezienie nowej pracy zaczyna się od solidnego przygotowania CV po angielsku.

Pisanie CV to niełatwe zadanie, a dodatkowo coraz więcej pracodawców wymaga życiorysu po angielsku i, tym samym, biegłej znajomości języka biznesu. Ubiegając się o pracę, będziesz najprawdopodobniej konkurować z kandydatami o podobnych umiejętnościach i osiągnięciach. Dlatego tak ważne jest napisanie życiorysu bezbłędnym angielskim. Niestety w tym zadaniu nie pomoże Ci nawet najlepszy kreator CV. Wiele CV odpada właśnieze względu na błędy gramatyczne czy stylistyczne po angielsku.

Chcesz się wyróżnić bezbłędnie napisanym CV po angielsku?
Oszczędź czas i zamów napisanie lub sprawdzenie dokumentu przez native speaker’a. Profesjonalne CV powstanie w ciągu 24h.

Pisanie CV to nasza pasja. Nasi konsultanci to osoby dwujęzyczne oraz native speakerzy, którzy pracowali/pracują jako rekruterzy. Oferujemy także symulację rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. Prowadziliśmy już wiele procesów rekrutacyjnych, dzięki czemu pomożemy Ci napisać CV dopasowane pod konkretną ofertę pracy oraz dokonać rewelacyjnej autoprezentacji w życiorysie, a potem podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy wiesz, że:

na 50 wysłanych CV, kandydat otrzymuje średnio ok. 3 zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne?

Dlatego też sprawimy, że Twoje CV po angielsku od razu zostanie zauważone przez pracodawcę.

CV i list motywacyjny - oferta

Wyróżnij się na tle innych kandydatów:

  • Przygotujemy CV i list motywacyjny.
  • Przygotujemy Ci od podstaw profil na LinkedIn lub dokonamy jego korekty.
  • CV po angielsku napisany jest bezbłędnym językiem, czego nie zapewni Ci żaden kreator CV.
  • Stosujemy język korzyści, by jak najbardziej podkreślić Twoje atuty i przekonać rekruterów do nawiązania kontaktu właśnie z Tobą.
  • Zanim zaczniemy pisanie CV, identyfikujemy umiejętności pod konkretne stanowisko. Dokument dostosowujemy do konkretnego ogłoszenia o pracę, co zwiększa Twoje szanse na wpisanie się w idealny profil kandydata. Kreator CV i hurtowe pisanie życiorysu nie sprawdza się na dłuższą metę.
  • Profesjonalne CV charakteryzuje między innymi podsumowanie zawodowe, dlatego pisanie CV zaczynamy właśnie od niego. Cel piszemy na podstawie Twoich mocnych stron i osiągnięć. Podsumowanie zawodowe nie jest jeszcze bardzo rozpowszechnione na polskim rynku, więc od razu zwrócisz uwagę pracodawcy.
  • Pokazujemy, jakie korzyści oferujesz pracodawcy. Opisy obowiązków (np. „pozyskiwanie nowych klientów”) zamieniamy na osiągnięcia (np. “pozyskałem 4 kluczowych klientów, dzięki którym obroty działu sprzedaży wzrosły o 35%”). Używamy cyfr oraz mierzalnych danych i faktów, abyś otrzymał zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku – gdy zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, przygotujemy Cię rozmowy o pracę po angielsku pod względem językowym oraz merytorycznym.

Chcesz się wyróżnić bezbłędnie napisanym CV po angielsku?
Oszczędź czas i zamów napisanie lub sprawdzenie dokumentu przez native speaker’a. Profesjonalne CV powstanie w ciągu 24h.

Potrzebujesz umówić się symulację rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku? Musisz szybko przetłumaczyć/sprawdzić dokumenty rekrutacyjne po angielsku? Potrzebujesz innej pomocy w zakresie angielskiego? Napisz lub zadzwoń do nas.

Krótki czas oczekiwania - dostępne terminy nawet tego samego dnia. Możliwość zapisu między 8.00-21.00, także w weekendy i święta.